07 Czerwca 2026 07:30:30
Zdjęcia użytkowników
Kujtek Obywatel
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoś do sprzedania 19 stkę ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


Porządku pilnują
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > arczycho > mocowanie zacisku po obróbce |< << 30/31 >> >|
dsc5.jpg
Autor: arczycho, Data: 25.12.2013 19:07
Wymiary: 845 x 475 pikseli, Rozmiar pliku: 80.45kB
Komentarzy: 25, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 5826
Komentarze
#21 | Lesiu11 dnia 26 grudnia 2013 23:11
na wiosne Smile
#22 | maestro dnia 27 grudnia 2013 00:09
oj Lesiu po Tobie to sie takich postów nie spodziewałem Wink skuteczność to jedno a powtarzalność to drugie. razem tworzą coś trzeciego, tylko co? Smile
#23 | Lesiu11 dnia 27 grudnia 2013 12:23
to nie chodzi o to co o tym myśle tylko jak to co pisze działa na miśka Pfft if you know what i mean Grin
#24 | misiek_Pt dnia 27 grudnia 2013 19:17
Lesiu11 że niby jak działa? ja tam napisałem swoje odczucia jakie są hamulce i stwierdzam że jak kupować nowe zestawy to już lepiej 305 chodź większość używa aut na co dzień i raczej na 17 jeździć zimna nie będą;-)
#25 | maestro dnia 27 grudnia 2013 21:31
305 to jeszcze 16stka.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?