07 Czerwca 2026 06:13:57
Zdjęcia użytkowników
wolmen krzysia102
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoÅ› do sprzedania 19 stkÄ™ ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


PorzÄ…dku pilnujÄ…
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > blutucz > Renault 19 1,8 16v 1/4 >> >|
dsc08071.jpg
Moje f16 :D zakupilem je w niemczech od pierwszego wlasciciela z przebiegiem 60 tys km!!!! samochod zachowany 100% w stanie oryginalnym.

Autor: blutucz, Data: 02.09.2010 22:45
Wymiary: 640 x 480 pikseli, Rozmiar pliku: 71.55kB
Komentarzy: 8, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 2632
Komentarze
#1 | arczycho dnia 10 wrze¶nia 2010 22:31
pogratulować zakupu Smile
#2 | seba2ts dnia 05 listopada 2010 09:52
jak na 16v wysoko stoi z przodu
#3 | Bot dnia 14 listopada 2010 10:47
bo nierówne podłoże i się tak ustawiła imo Smile
#4 | R9GTX dnia 29 stycznia 2011 09:47
zawias przedni jak w moim f3n'ie Grin
#5 | maestro dnia 03 lutego 2011 22:58
my jako "znawcy" łatwo możemy sprawdzić czy ma ten przebieg Wink
#6 | blutucz dnia 04 kwietnia 2011 23:31
maestro widzisz ja niestety nie jestem z pierwszej lapanki i wiem o co kaman Smile
#7 | Ferris dnia 05 kwietnia 2012 15:29
Świetna Renia! Smile możliwe ze to własnie Ciebie niedawno mijałem na drodze Smile
#8 | booster70 dnia 06 kwietnia 2012 09:52
jego napewno nie ale renowke calkiem mozliwe Grin
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?