07 Czerwca 2026 07:13:44
Zdjęcia użytkowników
AgUsKa nieckarzan
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoÅ› do sprzedania 19 stkÄ™ ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


PorzÄ…dku pilnujÄ…
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > Adiboss12 > :) |< << 4/4
renatka.jpeg
; )

Autor: Adiboss12, Data: 16.06.2012 00:19
Wymiary: 375 x 282 pikseli, Rozmiar pliku: 13.31kB
Komentarzy: 9, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 2647
Komentarze
#1 | madryt dnia 16 czerwca 2012 09:29
zamontuj jeszcze neony podświetlające ''sandały'' w kabinie i lusterka od emki i będzie kompletPfft
#2 | Lipek dnia 16 czerwca 2012 10:37
Ooo ja pie****ę stary to już nie ten czasGrin
#3 | Adiboss12 dnia 16 czerwca 2012 10:38
W środku też jest podświetlona tylko że na niebiesko Smile
#4 | Adiboss12 dnia 16 czerwca 2012 10:38
;Lipek; Czemu nie ten czas ?
#5 | gielab0019 dnia 26 lipca 2012 13:18
w Czechach to legalne .
wiem to po sobie często jeżdżę a mam postoje niebieskie to często gdzieś stoję na tych postojach pełno policji koło mnie jeździło i nic Wink
ale Czesi to pozytywny kraj nie jest taki do tyłu jak Polska !
#6 | maestro dnia 26 lipca 2012 16:24
taaaaa pozytywny kraj. to sobie zobacz za co i ile można zapłacić mandatu.
#7 | Kali dnia 26 lipca 2012 18:22
@maestro: pasażer nie dostanie...a kolorek nie za fajny..
#8 | R9GTX dnia 29 wrze¶nia 2012 14:59
Druga rzecz że to rozprasza uwagę innych uczestników ruchu drogowego i wtedy nie trudno o wypadek Pfft
#9 | Dominik1921 dnia 27 sierpnia 2013 22:13
Tez mam takie cuÅ› Tylko niebieskie Pfft
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?